איזורי שירות

איזורי שירות

חברת לי המפתח מציעה ללקוחותיה- הקיימים והפוטנציאליים- מגוון שירותי מנעולנות שנותנים מענה לצרכים ולמצבים שונים.
אם אתם זקוקים לשירות מנעולן, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24/7 ולקבל את המענה הנדרש בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי.

חברת לי המפתח מחויבת לשירות לקוחות מקצועי ואדיב. מחויבות זו נובעת מתפיסת הלקוח כנכס היקר ביותר של העסק. למען לקוחותינו אנחנו משקיעים כל משאב נדרש וכל מאמץ אפשרי ( ולא אחת מעל ומעבר לכך) כדי לחלץ אותם ממצוקתם ולאפשר להם להמשיך בשגרת חייהם.

שירותי מכירת מנעולים, התקנת מנעולים ועל פי קריאה – פריצת מנעולים הם ליבת העיסוק שלנו. חברת לי המפתח שוקדת כל העת אל רכישת הידע העדכני ביותר בתחם זה ושימוש באמצעים המשוכללים ביותר ובטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר כדי לספק מענה יעיל, איכותי ומהיר.

חברתנו מספקת שירותי פריצת דלתות של מכוניות ודלתות, במכירת מנעולים וצילינדרים ובהתקנתם, במכירת מנעולים לאופנועים ולאופניים, ועל פי דרישה וסיכום- תחזוקת מבנים. לקבלת שירותים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר.
אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן  ונמצאים בעיצומו של תהליך חיפוש – אנחנו מתכבדים להודיעכם כי כאן ועכשיו מסתיים החיפוש: כאן יינתן לכם המענה הנדרש.

אנחנו לא מניפים דגלים ולא מנופפים בהם אבל על הדגלים שלנו כתובים הערכים והעקרונות המנחים אותנו כמשרתי לקוחות וכמי שנקראים, לא אחת מעכשיו לעכשיו, להעניק להם שירות שאינו סובל דיחוי: אמינות, מקצועיות, איכות וכל מה שמוטמע בעבודה ובשירות הבלתי מתפשרים שלנו.