מאמרים

מכירת מנעולים- מלאכתם של מקצוענים

מנעול

מנעולים מכאניים ודיגיטליים, מנעולי קומבינציה, מנעולי דואר ותריס, מנעולים עליונים,  מנעולי תלי ורתק, מנעולים לדלתות זכוכית- עיניכם הקוראות עדות: יש מגוון גדול של  סוגי מנעולים וצילינדרים, אלה ואחרים מלבדם, מה שמחייב הגדרה ואפיון מדויקים של המנעול הייעודי שייתן לכם את המענה הנדרש והמצופה.

מנגנוני נעילה הם מנגנוני הביטחון החשובים ביותר שלנו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להקל ראש בבחירתם או לקנות אותם במקום שבו אין לנו כל אפשרות לברר ולוודא את מידת המקצועיות, היושרה, האיכות והאמינות – לא של המוצר ולא של ספקי שירות הלקוחות.

קניית מנעולים צריכה להיעשות עם מחשבה לטווח ארוך. מי שממנו קונים את המנעול עשוי להיות מי שייקרא או יוזעק לביתכם כדי לתקן נזקי פריצה או כדי לפרוץ דלת שנטרקה והותירה אתכם מחוץ לבית או כלואים בתוכו, לשדרג את המנעולים ושאר מנגנוני ההגנה השונים.

מכירת מנעולים המתבצעת על ידי חברה ותיקה שבה עובדים מנעולנים מקצוענים, בעלי ניסיון רב במכירה, בהתקנה ובפריצה של מנעולים מסוגי שונים היא ערובה לכך שהלקוח יקבל את המוצר הטוב והמתאים ביותר וייהנה משירות לקוחות אדיב ונעים.

 

החשיבות הגדולה של הפרטים ושל הפריטים הקטנים

באמצעות הטופס המקוון הלקוחות יכולים להזין את הפרטים ולקבל הצעת מחיר מסודרת, ייעוץ וכמובן את המוצר, שירות התקנה ועוד. לפעמים, כל שנדרש הוא פריט קטן, לכאורה, אבל כזה שחשיבותו גדולה, כגון: עינית דיגיטלית לדלת, מחזירי דלת (רצפתי ועליון), אביזרים שונים לדלתות ולחלונות ועוד. לפעמים, כאשר מותקנים בבית כל המנעולים, עדיין חסר משהו קטן, מחזיר דלת שיאפשר את השארתה פתוחה, כדי שלא תיטרק.

היכרות יסודית ומעמיקה של מי שעוסקים באופן מקצועי בנושא מכירת מנעולים במגוון הרחב של המנעולים הקיימים הופך אותם למקור סמכות מקצועית ולמי שאמונים על אספקת המוצר הטוב ביותר במסגרת התקציבית הנתונה.

בשל החשיבות הרבה של מנעולים, העלות שלהם צריכה להישקל מול התועלת הוודאית הגלומה בהם. לכן יש מי שרוכשים מנעולים יקרים-ביחס אבל כאלה שמספקים להם את ההגנה והביטחון הנדרשים ולא פחות חשוב מכך- תחושה שהם ורכושם מוגנים היטב.

 

מכירת מנעולים ללקוחות VIP

אם גבותיהם של מי מכם נזקפות למקרא כותרת המשנה בפליאה ובתימהון ואתם שואלים מה הם לקוחות VIP כאשר מדובר "בסך הכול" בקניית מנעולים- הנה התשובה: חברת לי המפתח היא חברה משפחתית שרואה בכל אחד מלקוחותיה לקוח מוערך ומבורך הראוי מעצם היותו לקוח למוצר ולשירות הטובים ביותר.  כאשר בעלים של חברה וכל עובדיה רואים גם בלקוחות הרגילים, האנונימיים, לקוחות VIP הם משקיעים כל מאמץ על מנת להשביע את רצונם ולספק להם את מבוקשם.

אוזן קשבת לשמוע ולהקשיב, יד מושטת לסייע ולתמוך הם הבסיס ליצירת גרעין קשה של לקוחות מרוצים. לקוחות אשר בכל פעם כאשר הם זקוקים למתן מענה בתחום מנעולים הם יודעים למי לפנות.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028