מכירת מנעולים

מה עושים כשאסור לקחת סיכונים ולא מומלץ כלל וכלל להמר?  התשובה- טבעית ומתבקשת- היא אחת: פונים אל המומחים. אל אנשי המקצוע האמינים והאיכותיים, המבצעים עבודתם בשקיפות מלאה ונותנים אחריות על המוצרים ועל השירות.

מנעולים העומדים בתווי תקן איכות ובטיחות הם מוצרים שנכון וחיוני לרכוש אותם ממנעולן מקצועי המכיר היטב את תחום המנעולנות לפני ולפנים.

 

מדוע חשוב לרכוש מנעולים ממנעולן מוסמך?

  1. מנעולן מוסמך יוכל לייעץ ללקוחות איזה מנעול נדרש להם, איזה מנעול ייתן להם את המענה הטוב ביותר ויעניק להם תחושת הגנה וביטחון.
  2. מנעולן מקצועי המוסמך ומורשה על ידי המשטרה לבצע פריצות של דלתות ומנעולים מכיר, בוודאי, את המנעול שאותו הוא מציע לכם, לרבות היכרות מעמיקה ויסודית של אופן פעילות מנגנון הנעילה שלו, ובשעת הצורך יוכל לפרוץ את הדלת שהוא מגן עליה – מפריצות פליליות – וגם להציע לכם מנעול חלופי שייתן לכם את הפתרון הטוב ביותר.
  3. מנעולן אמין ואיכותי, בעל ניסיון, יוכל לייעץ לכם כיצד לשפר ולשדרג את כל נושא הנעילה והאבטחה בבית, לאחר אפיון והגדרת צרכים, דרישות, ציפיות ומסגרת תקציבית (אם כי בנושא כה חשוב מוטב לא להסתפק במנעולים זולים).
  4. מכירת מנעולים על ידי מנעולן מהווה ערובה לכך שהמנעול שתרכשו באמצעותו יהיה מנעול חזק ואיכותי, של יצרניות מובילות. לבד מהמוצר אתם מקבלים גם שירות ובכלל- יש לכם כתובת לפנות אליה בכל בעיה שמתעורר בתחום הזה.

 

מכירת מנעולים לשוק הפרטי והמוסדי

במתחמים שונים, בעיקר הגדולים שבהם, נדרש מספר רב של מנעולים, לרבות כאלה הנועלים חדרים פנימיים. על מנת לתת לצרכן את הפתרון הטוב ביותר מומלץ להתייעץ עם ספקי המנעולים ומתקיניהם.

חשוב להבין כי גם המשוכלל שבמנעולים לא מונע כליל את היתכנות הפריצה את הדלת שעליה מותקן המנעול אבל ככל שמנגנון הנעילה בפרט והמנעול בפרט חזקים ועמידים יותר, כך יקשה על הפורצים לבצע את זממם. חשיבותו הנוספת של מנעול היא בכך שאף שהוא לא תמיד יכול למנוע את הפריצה, עצם הימצאו הופך את הפריצה לעבירה פלילית.

מכירת מנעולים על ידי חברת לי המפתח מאפשרת ללקוחותיה לישון בשקט ובביטחון. יש חשיבות רבה ליצירת קשר מבעוד מועד, כדי שבזמן אמת, כאשר נזקקים בדחיפות לשירותיו של מנעולן, מתייתר החיפוש אחר בעל מקצוע ובכך נחסך זמן יקר.

מנעולים מעולים הם מוצר חיוני ונדרש  בכל מקום ועל ידי רבים- הן בשוק הפרטי והן בשוק המוסדי. כאשר המקור לרכישתם הוא חברה משפחתית בעלת ותק וניסיון של 30 שנה, אפשר להיות בטוחים כי המנעולים שיותקנו אצלם יהיו שומרי הסף הטובים והיעילים ביותר.

עם מי אנחנו עובדים
מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028