פריצת דלתות

פורץ דלתות ומנעולים מעורר בנו אסוציאציה שלילית: אנחנו מקשרים את הפורץ אם אירוע פלילי. אלא שלא אחת אנשים משוועים לפורץ כזה. הוא נתפס בעיניהם כגואל וכמושיע. לא אחת נוצר צורך מידי בפריצת מנעול של דלת אשר אין כל דרך מלבד הפריצה לפתוח אותה ולאפשר כניסה או יציאה מבעד לה.

פריצת דלתות מחייבת אפוא בעל מקצוע מאומן ומיומן, מצויד בציוד ייעודי ובלעדי לפריצת דלתות, לרבות דלתות בעלות מנגנוני נעילה מורכבים ומסובכים.

החברה מעניקה שירות חיוני זה, אשר בנסיבות מסוימות ניתן להגדירו כסיוע חירום, ללקוחות פרטיים ומוסדיים. השירות ניתן על ידי מנעולנים מנוסים, המתייצבים על פי קריאה במהירות המרבית האפשרית.

פריצת דלתות המצוידות במנעולים ובסוגי מפתחות שונים, כגון עם שקעים דו-צדדיים, עם שיניים ועוד, מתבצעת על ידי בעלי מקצוע המכירים היטב את מגוון פתרונות הנעילה הקיימים בשוק. מי מהם המנוסים בתחזוקת מבנים מגיעים על פי דרישה לכל מקום שבו נדרשת פעילותם.

לקוחות מרוצים כמנוע וכמנוף שיווקי

הואיל ומדובר בשירות שאינו סובל דיחוי, גורם הזמן הוא קריטי. מההבנה הזאת נגזרת הנחת העבודה הבסיסית: הלקוח תמיד לחוץ. הוא כוסס ציפורניים בציפייה דרוכה להגעתו של נציג שירות. לקוחות שבעי רצון הם לא רק סוכני שיווק אפקטיביים ביותר; הם גם מנועי ומנופי שיווק: שביעות רצונם וחוות הדעת החיוביות, חמות ומחמיאות שלהם על החברה עוזרים לנו להתפרסם כחברה מובילה בתחום פריצת דלתות בפרט ואספקת שירותי מנעולנות מגוונים בכלל.

אם אתם נדרשים לשירות פריצת דלתות, חשוב ביותר לקרוא לאלתר לבעל מקצוע. ניסיון לפתור את הבעיה במו ידיכם עלול לגרום נזק ולהקשות על תיקונו. רק  מנעולן ופורץ דלתות ומנעולים מוסמך, המחזיק בידיו רישיון ותעודת יושר מטעם המשטרה הוא הבן אדם המתאים לביצוע הפריצה.

על מנת לא להיתפס בלי מוכנים ולהתחיל לחפש שירות פריצת דלתות כאשר אתם נקלעים למצב שבו אתם משוועים לפריצת דלת מעכשיו לעכשיו, כדאי ומומלץ להחזיק ברשותכם את מספר הטלפון ופרטי ההתקשרות של החברה, אשר זה מכבר הפכה לשם דבר בתחום שירותי מנעולנות, ציוד, אחזקה ומתן מענה לכל צורך בנושא זה.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028