פריצת כספות

בכספת שמורים הסודות הכמוסים שלנו, האוצרות היקרים, הדברים שהם בעלי ערך כספי ורגשי עליונים. לא בכדי אנשים מנסים למצוא מקומות בטוחים ומאובטחים ביותר להתקין בהם כספת.

כספת היא המוצר שאמור להיות השמור, המוגן והבטוח ביותר הן בבית פרטי והן במוסד עסקי או ציבורי. לא אחת אצורים בכספות  לא רק חפצי ערך יקרים מפז, אלא גם מידע רגיש, סודי, אשר בעליו שומרים עליו מכל משמר. קשה אפוא להפריז בחשיבות הצורך בהגנה על כספת.

תקלות קורות. זה טבען. חלק ניכר מהן בלתי צפוי, אבל גם תקלות כאלה ואם לדייק בעיקר תקלות בלתי צפויות מחייבות מתן מענה, קל וחומר כאשר מדובר בכספות: אם בשל קלקול שחל במנגנון הנעילה של כספת ואם בשל שכחת הלקוח את הקוד לפתיחתה, בני אדם עשויים להיזקק לשירות פריצת כספות.

מנעולניה של חברה מנוסה בתחום מנעולים ומנגנוני נעילה הם האנשים אשר אליהם נשואות עיני הנזקקים. פריצת כספות היא עניין למקצוענים מנוסים. הם יכולים ויודעים לפרוץ כספות ללא כל נזק שהוא או בנזק מזערי בלבד, שניתן לתקן.

העלות והתועלת

אין כל ספק כי במונחי עלות-תועלת,  שכירת שירותי מנעולן המומחה בתחום פריצת כספות היא לא רק חיונית אלא כדאית, מועילה ומשתלמת. הצורך לשמור בשלמותה את כל תכולת הכספת והימנעות מגרימת נזק ישיר לכספת או לסביבה שבה היא נמצאת (צורך שמבחינת הלקוח הוא גם הציפייה הטבעית) מחייבת את המנעולנים של החברה להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להבטיח כי לא יאונה כל רע אף לא לחלק מהתכולה של הכספת.

כלי עבודה וציוד משוכלל ומתקדם מאפשר לבעלי המקצוע למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בשילוב בין הידע הרחב שלהם בנושא ובין הציוד המשוכלל העומד לרשותם.

לקוחות רבים עשויים להעיד על העבודה המקצועית שביצעו מנעולני החברה כשפרצו את הכספת שלהם ושחררו מהם אנחת רווחה ארוכה. בראש מעייני החברה עומדת המחויבות הבלתי מתפשרת כלפי הלקוחות, אשר הציפיות הגבוהות להם מהחברה רק מגבירים את הרצון ואת המאמץ לעשות את הכול כדי לתת להם מענה.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028