התקנת כספות

התקנה נכונה של כספת פירושה התקנה המתבצעת על ידי מנעולן מוסמך. להתקנה מקצועית יש חשיבות מכרעת: אם היא אינה מתבצעת כנדרש, לא תועיל אפילו הכספת המשוכללת ביותר.

חברתנו מתקינה על פי צורך או דרישה כספות בקיר או ברצפה – תוך קבלת ייעוץ על אודות החלופה המתאימה והיותר בטוחה עבור הלקוח – לרבות התקנת התשתית הנדרשת, גם במקרים שבהם תנאי השטח מחייבים שבירת קירות, הכנה לבטון וחיזוקו כדי למקסם את התועלת של הכספת ולהקשות על מי שיזממו לעקור אותה ממקומה, חלילה.

לפני הזמנת כספת וכתנאי לקבלת הכספת המתאימה ביותר לשימוש המיועד לה חשוב לבחור בסוג ובגודל המתאים, כמו גם באמצעי הנעילה.

יש הבדל בין כספת ביתית, שבה אמורים להישמר מעט חפי ערך וכסף, לבין כספת של, לדוגמה, בנק או מוסד גדול, שבו שמורים חפצים וכספים בשווי גבוה מאוד.

הכסף והכספת

על מנת להפיק את מלוא הפוטנציאל מהכספת אין הכרח לרכוש דווקא את הכספת הגדולה, היקרה ובעלת מנגנון הנעילה המשוכלל ביותר. כספת המוגדרת ככספת ביתית עשויה להספיק בהחלט. עם זאת, אסור להתפשר על התקנתה. ויתור על שכירת שירותי התקנה מקצועיים של הכספת עלול לקלוע אתכם למצב שבו ייאמר " יצא שכרו בהפסדו".

השוק מציע מגוון כספות, דיגיטליות ובעלות מפתח אישי. לכל אחת מהן יש יתרון. אנשי המקצוע של החברה יסייעו לכם להבין את ההבדלים בין שני הסוגים ולהציע לכם את הכספת עם מנגנון הנעילה שיקל עליכם לפתוח ויקשה על הפורצים לפרוץ אותה.

בכל מקרה, אם יש לכם כספת דיגיטלית, שנפתחת על ידי הקשת קוד אישי, אשר מן הסתם אמור להיות ידוע רק לכם או למי מהאנשים שאתם בוטחים בהם וסומכים עליהם, אל תשמרו אותו במקום בולט, אף לא בתוך הארנק שלכם שיכול להיגנב. רשמו אותו במקום שמור ואולי אף בתוך רצף של מספרים גדול שבתוכו ישובץ גם מספר הקוד, אבל איש לא יוכל לפענחו להוציא אתכם ואת מי שאתם מיידעים אותם על אודות הקוד.

לקוחות רבים עשויים להעיד על ביצוע מקצועי של אנשי שירות העוסקים בתחום התקנת כספות. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אליהם ובכך נוכל לצרף גם אתכם אל השורה ההולכת ומתארכת של לקוחותינו המרוצים.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028