התקנת מנעולים

תנאי הכרחי להתקנת מנעולים מקצועית ומדויקת היא קנייתם מחברת מנעולנות מקצועית, אמינה, המבצעת את עבודתה במהירות, במחיר אטרקטיבי.

מנעול מתאים לדלת מצריך מנגנון נעילה איכותי אבל  רק התקנה נכונה ומדויקת שלו תאפשר לדעת כי המתחם שבדלתו הוא מותקן אכן בטוח ושמור היטב.

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל המקצועי של חברת מנעולנים חשוב לתכנן תכנית כוללת של אבטחת המתחם בכלל והבית בפרט. רק חברה מקצועית המכירה את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה יכולה לתת מענה ייעודי שיענה על כל הדרישות.

התקנת מנעולים היא שם כללי למגוון סוגים ובהם, בין השאר: מנעולים לדלתות כניסה לבתים, משרדים, מפעלים;מנעולים לדלתות פנים, לדלתות מכאניות בתעשייה, מנעולי תלייה,  מנעולים המיועדים לדלתות פלדה, מנעול עליון (המכונה "מנעול כספת") המשדרג את תחושת השקט של דיירי בית או כל מתחם אחר, בכך שהוא מהווה מכפיל ביטחון של המנעולים.

 

איך תדעו עם מבצע התקנת מנעולים הוא איש מקצוע ראוי?

  1. מנעולן מקצועי שואל שאלות ענייניות על מנת להבין את צרכי הלקוח או את הבעיה שבה הוא נתקל.
  2. מתחייב להצעת מחיר מסודרת, כך שהלקוח יידע בדיוק מה עלות המוצר והעבודה.
  3. מנעולן מקצועי הוא מי שיש ברשותו תעודת מנעולן ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
  4. בקשו וקבלו המלצות על אודות המנעולן המבצע התקנת מנעולים.
  5. מנעולן מקצועי, אמין המתנהג ביושר אנושי וביושרה מקצועית לא יתחמק משאלות, ישיב בפירוט ובסבלנות, יסביר מדוע לפי מיטב שיקול דעתו מתאים לכם מנעול מסוים ויבצע את התקנתו ללא דופי, תוך הקפדה על גימור מושלם.
  6. מנעולן מקצועי ייתן לכם קבלה על התשלום ופירוט המרכיבים והעלויות שלהם, וייתן גם תעודת אחריות על המוצר ועל העבודה.
  7. בעל מקצוע הראוי לשמו ולמוניטין שלו לא ידחה אתכם, לא ימרח אתכם ולא יערים עליכם.

 

חברת מנעולים משפחתית, אשר נוסדה על ידי סב המשפחה ועם השנים הצטרפו אליו בניו ונכדיו, הפכה זה מכבר לחברה המתייחדת ביחס אנושי שכל לקוח זוכה לו.

יש שירותים, התקנת מנעולים היא ודאי אחד מהם, אשר אסור להתפשר בבחירת בעל המקצוע שמופקד על ביצועה; המנעול היעיל והמשוכלל ביותר, זה שאמור לתת את ההגנה הטובה ביותר, לא יועיל אם יותקן שלא כהלכה. לכן אסור להתפשר על איכות ובטיחות- שני מאפיינים מובהקים של חברת לי המפתח ושל אנשי המקצוע שבה.

שירות של מכירת מנעולים, התקנת מנעולים, פריצת מנעולים, ייעוץ, ליווי ותמיכה- כל אלה יכולים הלקוחות לקבל תחת קורת גג אחת ובכך לחסוך זמן וכסף.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028