התקנת קודן

קודן הוא לא רק אמצעי זיהוי ואבטחה  איכותי, יעיל ובטיחותי; הוא מהווה גם אמצעי סינון ומיון המאפשר לשלוט ולפקח על מתן היתר כניסה למקומות שונים כגון בתים משותפים, מוסדות ציבור, חנויות, עסקים ומתחמים שונים. קודן המשולבת בו גם מערכת דיבור הוא אפקטיבי אף יותר.

על מנת למצות את הפוטנציאל הגלום בקודן חשוב לבחור את המוצר המתאים ביותר לצרכי הלקוח ודרישותיו לאחר אפיון והגדרת פרופיל השימוש כגון: תדירות השימוש בקודן, מספר המשתמשים, נוחות ההפעלה ומרכיבים חשובים ורלוונטיים נוספים.

קודן מייתר את הצורך בשימוש במנעול ובמפתח ומאפשר כניסה ללא שימוש בהם. ניתן לכייל את המערכת ולהכניס בה משתמשים שונים על ידי מתן פרטים מזהים שונים ובכל מקרה ניתן לצייד את מי שנדרשים לפתוח את הדלת בקוד הפתיחה.

התקנת קודן היא אחד השירותים שמספקת החברה, המציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות ייעודיים בתחום המנעולנות. לרשות הלקוחות נגישים וזמינים נציגי שירות בעלי ניסיון רב בתחום זה.

הקוד הוא הסוד 

התקנת קודן מגבירה ומעצימה את אבטחת המבנה כמו גם את תחושת הביטחון של השוהים בו. שילוב מערכת צילום מגבירה עוד יותר את האפקטיביות של הקודן בכך שהיא מאפשרת להבחין מי רוצים להיכנס למתחם, זיהוי תנועות חשודות סביבתו, ניסיון לפריצה ועוד.

התקנת קודן מהווה גם מרכיב באיכות החיים, קל וחומר- בביטחון שהקודן משרה על דיירים או על עובדים במקומות שחשוב לשלוט ולפקח על זהות הנכנסים אליהם.

טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לפתוח את הדלת למקישים על הקודן מכל מקום שבו נמצאים באמצעות שלט רחוק וכמובן שהיא מקלה על מי שמורשים להיכנס לעשות זאת באמצעות הקשה על הקוד האישי שלהם.

התקנת קודן משכללת את מנגנון הנעילה והיתר הכניסה לבית בד בבד עם שיפור בתחושת הביטחון. מדובר בהשקעה אשר התועלת שלה ניתנת למדידה במדדים שונים.

ברשות החברה מערכות קודנים מתקדמות, מהן של היצרניות המובילות בעולם בתחום זה. התקנה מקצועית של הקודן חשובה לא פחות מאשר בחירה בסוג המתאים ביותר לצרכים שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר מסודרת.

מקרה חירום? אנחנו זמינים 24/7 ביממה 072-3931028